Ветеранська література на Львівському книжковому ярмарку "Форум видавців"

Ветеранська література на Львівському книжковому ярмарку "Форум видавців"

Книжки про російсько-українську війну та написані людьми, що бачили воєнні дії на власні очі були представлені на Львівському книжковому ярмарку з часу їх появи. Передусім на стендах видавництв, які видають ветеранську літературу, зокрема: ДІПА, Фоліо, Білка, markobook.

У 2019р. на книжковому ярмарку вперше був презентований Ветеранський намет (до Львова він вже встиг побувати в Києві та Дніпрі). Основна мета організаторів - популяризація літератури про війну. В наметі також було представлено різні жанри: вірші, аналітичні матеріали, любовні романи, дитячі книжки та ін. Свої видання реалізовували близько 60-ти авторів, а продано, за словами організаторів, було понад 1800 книжок.


Цього року тематичну локацію «Ветеранська книга» створює Мінветеранів, який і запрошує авторів – захисників України – взяти участь у ярмарку. Участь у книжковому ярмарку «Форум видавців» для авторів ветеранської літератури є безкоштовною.

Також Мінветеранів може надати відшкодування проїзду/проживання/добових.

Кінцевий термін подання заявки на участь: 08 вересня 2021 року за реєстраційною формою https://forms.gle/LyK3AbS385fWDsNWA


Запрошуємо львів'ян та гостей міста 15-19 вересня відвідати книжковий ярмарок та завітати до локації "Ветеранська книга", який буде розташований на проспекті Свободи неподалік від Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.


Львівський книжковий ярмарок «Форум видавців»
15-19 вересня 2021 р