Наш Формат

Україна


  • Телефони:
  • +38 (044) 222-53-49

Видавництво «Наш Формат», засноване в 2006 році, – лідер на ринку ділової та світоглядної літератури. «Наш Формат» видає якісний нонфікшн українською, а також у 2020 заснував Дитячу редакцію, щоб творити для українських дітей книжки, з якими вони виростуть розумними і талановитими. Мета - формувати нову українську еліту та змінювати масштаб мислення читачів. Серед виданих книг: твори лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, бестселери New York Times та The Economist.

Книжкова торгівля оптова Нон - фікшн Книжкова торгівля роздрібна Книгарня Видавництво Бізнес Дитяча література Нон-фікшн Професійна література Художня література
Книжкові стенди
Галерея № 015 Площа № 519 Стенд № 108
Події
Наш Пантеон: презентація книжки Аліни Понипаляк «Останній командир УПА. Життя і боротьба Василя Кука»
Розмова "Хто хоче зруйнувати Америку? Американські ліві проти американських цінностей" за книгою “Як зруйнувати Америку за три прості кроки”, Бен Шапіро
Автограф-сесія з найвідомішим сучасним українським дитячим письменником Іваном Андрусяком, автором книг «Третій сніг» та «Нечиста сила та iншi капоснi iсторiї»
Автограф-сесія з автором смішнючого бестселеру “Зюзя”, Сергієм Куцаном
Автограф-сесія з Аліною Понипаляк, дослідницею українського визвольного руху, авторкою книги «Останній командир УПА. Життя і боротьба Василя Кука»
Автограф-сесія з Олександром Михедом, унікальної книги "Я змішаю твою кров із вугіллям"
Володимир В‘ятрович про кухню «переписування історії». Презентація книги
Книжки
Львівський книжковий ярмарок «Форум видавців»
15-19 вересня 2021 р