Маніфест тих, хто не соромиться сказати: не я для країни, а країна для мене.
Часова амплітуда роману Остапа Дроздова «№ 2» — від початку ХХ століття до дня завтрашнього. Географічна амплітуда — від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії. Та попри хронологічний і локаційний розмах — стежки усіх головних героїв (бо не головних у романі немає) приводять до Країни. Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч...
Народився 24 січня 1979 року, Львів.
Знаний український журналіст, політичний оглядач, незмінний автор та ведучий політичної програми «Прямим текстом» та авторського хард-ток-шоу Drozdov на телеканалі ZIK. Піонер суб’єктивної журналістики в Україні, один із найуспішніших та найупізнаваніших журналістів Західної України.
У професійній журналістиці — з 1998 року. Починав у легендарній газеті «Поступ» (відділ інформації, згодом – відділ політики).
З 2003 року — заступник головного редактора західноукраїнського тижневика «Аргумент-Газета», співавтор концепції «жовтого» видання. За лічені місяці наклад «Аргумент-Газети» зріс із 4 тисяч примірників до 30 тисяч.
У 2005 році очолив перший аналітичний тижневик Львова «Аргумент Влада». Як головний редактор видання у 2006 році отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики - «Золоте перо» (номінація «Відкриття року»).
У 2007 році заснував політичну телевізійну програми «Прямим текстом» (Львівська облдержтелерадіокомпанія). Програма стала явищем в інформаційному просторі завдяки нестандартній манері автора, яка базувалася на невимушеній манері ведення, гостроті й несподіваності запитань, широкому вжиткові аргонізмів, діалектизмів та розмовної лексики. Своєю програмою Остап Дроздов започаткував жанр імпровізаційного, безсценарного інтерв’ю.
У жовтні 2007 року програма «Прямим текстом» змінила формат інтерв’ю і перетворилася на груповий дискусійний майданчик.
У 2010 році Остап Дроздов був запрошений на новостворений телеканал ZIK, де став обличчям каналу.
У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова Золотий Лев» як найкраща інформаційно-аналітична програма року. Три роки поспіль входить в ТОП-5 найвпливовіших журналістів Львівщини (за версією видання «Медіа Стар»). У 2012 році визнаний найвпливовішим журналістом Львова. Починаючи з 2013 року, традиційно веде телемарафон із нагоди Форуму Видавців у Львові.
У 2014 році з’являється авторське хард-ток-шоу Drozdov. За весь час журналістської роботи гостями Остапа Дроздова стали чи не всі топ-особистості країни (Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, Олег Ляшко, Надія Савченко, Віктор Медведчук, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, більшість народних депутатів, членів уряду, артисти, співаки, громадські діячі).
У 2015 році отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики». Взяв участь як актор-читець у театральному проекті «Сім жіночих історій» про гендерні права.
Член журі літературного конкурсу «Коронація слова» (номінація «Роман»). Член журі Форуму видавців у Львові.
У 2016 році визнаний Людиною-Брендом.
Живе у Львові. Читає лекції, пише блоги, проводить публічні зустрічі, бере участь у круглих столах та дискусіях.
«Видавництво Анетти Антоненко» засновано Анеттою Антоненко в жовтні 2013 року. З травня 2014 «зосередилася на власному проекті, який стає все більш впливовим на ринку» (Forbes, 15.01.2016). Що ми видаємо: сучасна українська література, сучасна світова література, знакові праці сучасних філософів, соціологів і політологів світу.