На Львівському Книжковому ярмарку презентували «Агенцію «Незалежність»»

На Львівському Книжковому ярмарку презентували «Агенцію «Незалежність»»

«Агенція «Незалежність»»  це тридцять оповідань про важливі події в історії Незалежної України.


Надприродні здібності, таємна організація та найважливіші події в історії України від проголошення Незалежности – видавництво «Навчальна книга – Богдан» представило збірку фантастичних оповідань українських авторів «Агенція «Незалежність»».

Збірка присвячена тридцятиліттю відновлення Незалежности України. У кожному оповіданні діють супергерої – Архіваріус, Іскра, Чутливиця та інші агенти таємної служби «Незалежність». Тут і проголошення, власне, Незалежности, і введення безвізового режиму, і навіть історія першого дубляжу мультфільмів українською.


Наталка Ліщинська, одна з авторок збірки, пояснила, чому основною темою оповідань є саме питання української свободи:

«Ми постколоніальна держава, ми повинні доводити, що ми варті свободи через війну. Свобода вона в крові і в поросі. Вона не народжується з квіточок, фестивалів чи легких та гарних подій. Свободу треба вміти здобувати. В нашій історії насправді не потрібно нічого виправляти, ми йдемо правильним шляхом».


Робота над виданням зайняла дев’ять місяців. Тому письменники вважають збірку своєю дитиною.


Ігор Сілівра, автор одного з оповідань, зазначає:

«На Заході шлях супергероїки розпочався приблизно сто років тому, а для України цей напрям все ще досить нерозвіданий, саме тому зараз ідеальний час для того, аби познайомити читача з українськими супергероями – вони не завжди чинять правильно, іноді вони допомагають, а іноді тільки ускладнюють життя, але така доля супергероїв».


Придбати книгу «Агенція «Незалежність»» та познайомитися з новими супергероями можна на стендах видавництва «Навчальна книга – Богдан» на Книжковому Ярмарку в Палаці Мистецтв або на Проспекті Свободи.


Львівський книжковий ярмарок «Форум видавців»
15-19 вересня 2021 р